O firmie

Podstrona w budowie...

Sprzedajemy panele fotowoltaiczne i falowniki znanych marek: LG, Huawei, Solar Edge. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostosowywać ofertę i technologię do zmieniajacych się warunków na rynku. Doradzamy, serwisujemy, aby klient miał poczucie bezpieczeństwa. Tak budujemy zaufanie.

expertfotowoltaika.pl – sprawdzone systemy fotowoltaiczna

Firma expertfotowoltaika.pl jest liderem wśród sprzedawców systemów fotowoltaicznych w województwie zachodniopomorskim. Od kilku lat zaopatrujemy kompleksowo firmy przemysłowe, profesjonalne warsztaty, zakłady usługowo-naprawcze oraz domy jednorodzinne w różnorodne systemy fotowoltaiczne. Dzięki doświadczeniu, wiedzy zyskaliśmy status solidnego partnera, co potwierdzają liczne referencje oraz zrealizowane projekty o różnym przeznaczeniu.

Posiadamy w ofercie panele fotowoltaiczne i falowniki budowane na podzespołach renomowanych marek, takich jak: LG, Huawei, Solar Edge , Sharp, SMA. Dzięki temu sprzęt ten sprosta każdym wymaganiom, gdyż jest gruntownie testowany przez producentów. Gwarancja jakości i najniższej ceny to cechy, które wyróżniają nas na tle innych firm w regionie. Posiadamy także wykwalifikowany zespół montażowy oraz serwisowy, którego wieloletnia praktyka wraz z wiedzą dotyczącą technologii fotowoltaiki stanowi fundament naszej firmy.

expertfotowoltaika.pl - JESTEŚMY SOLIDNYM PARTNEREM BIZNESOWYM.